www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 24 2024 02:33:19
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | REKONSTRUKCJA HISTORYCZNA | Bractwa rycerskie
Autor Śląsk XII i XIII wiek, nabór do powstającego bractwa.
Ludwik
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 11/03/2009 16:54
Chciałbym założyć bractwo rycerskie odtwarzające XII i XIII wiek na Śląsku bardzo bym prosił o Wszystkie materiały które dotyczą tego tematu. Jak np. ubiór, uzbrojenie, przedmioty codziennego użytku oraz architektura z tego czasu.

Edytowane przez ^AdminIsAway dnia 01/12/2009 07:14
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Śląsk XII i XIII wiek
Konrad z Niemczy
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 11/03/2009 20:11
Na freha znajdziesz większość(wszystkie?) potrzebne informację. Najpierw sam poszukaj, w życiu nie ma tak, że Ci wszystko na tacy podają. Jak Ci na tym na prawdę zależy, to szukaj sam. Zresztą może na początek lepiej poszukać jakiegoś bractwa w okolicy odtwarzającego ten okres? A w tym temacie masz trochę o uzbrojeniu: http://www.gazetarycerska.pl/forum/viewthread.php?forum_id=113&thread_id=490


You'll take my life but I'll take yours too!
8472092 www.ja.gram.pl/Mithrandir200 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Śląsk XII i XIII wiek
Alvaron
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 11/03/2009 21:47
Zacny Ludwiku, a czy masz doświadczenie jeśli chodzi o funkcjonowanie bractwa i wszystkich aspektów z nim związanych? Cóż z drugiej strony czy to ważne? Moim zdaniem liczą się motywy, którymi kierujesz się Bo (nie żebym chciał Cię jakoś zrazic) jeśli po prostu Ci się nudzi i chcesz się wyszumiec tłukąc metalowymi przedmiotami bliźnich bądź popic mocniej przy staropolskich pieśniach to lepiej wstąp do grup, które to już robią i nie przyczyniaj się do powstawania nowych lub zapisz się na krav mage (no tylko że tu nie popijesz). - Wybacz mi pełne goryczy słowa, ale ostatnio widząc co się dzieje zwątpienie mnie ogarnia. Ale co ja tam mogę wiedzic będąc biernym miłośnikiem RR.


Faber est quisque suae fortunae
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Śląsk XII i XIII wiek, nabór do powstającego bractwa.
Baldwin_
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 02/04/2015 21:20
Ludwik napisał/a:
Chciałbym założyć bractwo rycerskie odtwarzające XII i XIII wiek na Śląsku bardzo bym prosił o Wszystkie materiały które dotyczą tego tematu. Jak np. ubiór, uzbrojenie, przedmioty codziennego użytku oraz architektura z tego czasu.


Zapraszam do nas
Bractwo Rycerskie Chorągiew Ziemi Olkuskiej prowadzi nabór na nowych członków.

Kontakt: bractwoolkusz@gmail.com lub tel: 662083043. więcej na www.bractwoolkusz.org.pl
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

36930577 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska