www.GazetaRycerska.pl
 Maj 02 2024 17:41:49
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | FORUM OGÓLNE | Ogólne
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
kalavun ibn ajjub
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 14/08/2006 18:30
JAK cię dyskryminuję?????
co do walki to wybierz kogoś silnego.Warunki: każdy z jedną bronią i nic więcej
JAK cię dyskryminuję?????Powiedz, ale jestem ciekaw .Jak piszę, że nie będę numerował, to znaczy ,że się w tym gubię, a nie że cię wsadzam do getta.
Nie czytam fantasy, bo uznaję to za to, co napisałem
Ja już nic nie powiem , zacytuję J.F.Revela(wypowiedź z "Le figaro",7 III 2000):
Lewicowy terroryzm intelektualny to sposoby, jakimi posługują się ludzie,którzy bardzo dobrze wiedzą , że nie mają racji.posługują się tymi sposobami dla własnych korzyści, dla obrony swoich interesów i dla blokowania zarzutów pod swoim adresem.Ich metody są brudne, ale oni innych metod nie znają.Te metody wypracował przed laty bolszewizm, za sprawą Lenina, który był wielkim terrorystą intelektualnym
"
samo to że ja, Atabeg Kalavun Ibn Ajjub z tobą, dzieckiem nie mającym pojęcia śmiertelnej walce , dyskutuję, świadczy że nie dyskrycoś tam cię, ale wywyższam

Edytowane przez kalavun ibn ajjub dnia 14/08/2006 18:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
Helgrind
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 14/08/2006 22:13
W twoich wypowiedziach odczuwam wrogośc, złosc, oraz brakszacunku ... Piszesz wszelakie epitety nt. mojej wiedzy, nazywasz mnie dzieciakiem

(Dyskryminacja (łac. discriminatio = 'rozróżnianie'smiley - upośledzenie lub prześladowanie jednostki bądź grupy społecznej, na przykład ze względu na jej pochodzenie etniczne, orientację seksualną, przynależność klasową, narodową, rasową bądź wyznaniową albo na płeć lub wiek. Chodzi o ogół działań zarówno świadomych, jak i nieuświadomionych, zmierzających do pozbawienia dyskryminowanych osób praw i korzyści przysługujących wszystkim ludziom. - źródło - wikipedia.pl) ...

, myslisz, że jako iż jestes starszy, to przypadają Ci specjalne prawa ... a tak nie jest ...
Rozpowiadasz, że jestem bolszewikiem - to chociaz poweidz którym - tym który byłczłonkiem Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji, czy też Rosyjskiej Partii Komunistycznej, bo to spora róznica ...

rFundamentalizm jest największym wyzwaniem dla zachodniej cywilizacji od czasu upadku światowego komunizmur1;- J.F.Revel

Wg tegoż samego Pana co to wkleiłęs jego wypowiedź, trzeba pozbyc sie wszystkich ortodosyjnych żydów, gorliwych katolików, fundamentalnych muzułman, mnichów buddyjskich oraz wszystkich innych, którzy za bardzo wierza swojej religii ... wybacz, ale dla mnie ktoś o takich poglądach jest nikim ...

Jak narzie to ty unknałes odpowiedzi na kilka pytan, i zwaliłes to na numerowanie, bo się w nich gubisz ... nie iem jak mozna się zgubic w 17 numerkach, ale widac można ...



O Wielki Atabegu Kalavunie Ibnie Ajjubie <kłania się> dzieki Ci, że z twej jedynej prawdziwej woli mam prawo wogóle oddychac, i wszyscy inni innowiercy także ... twa łaska nie zna granic, i to wogóle, że spoglądasz w moja strone napawa mnie dumą ...
Czyz nie tak, o wielki ? ...


Pyty ...

[img]http://offbeat-zero.net/pulse/sig/Helgrind.png[/img]

Edytowane przez Helgrind dnia 14/08/2006 22:14
7649452 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
Zbyszko
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 14/08/2006 23:19
Mój tata jest z PO i co z tego?? Ja szanuje PiS i co z tego?? Mój ród wywodzi się z Litwy i posiadam herb rodowy (Leliwa jakby sie ktoś pytał) I CO Z TEGO??? Do diabła, totalnie odchodzimy od tematu!!! Pyty (helgrind znaczy się) i ty Kalavun, przestańcie sie w kurde kłucić!! To do niczego nie prowadzi! Helgrind jest bez wątpienia doskonałym japonistykiem (o ile to sie tak nazywa smiley) ,a Kalavun dłużej siedzi w rycerstwie i na pewno jest niezrównanym szermierzem. WRACAMY DO TEMATU O FANTASTYCE I ŚREDNIOWIECZU. ZAPOMINAMY O WSZYSTKICH UPRZEDZENIACH Z RACJI WIEKU I POGLĄDÓW POLITYCZNYCH. PO PROSTU KONIEC TEMATU!


P.S. Czy któryś z adminów miałby możliwość zmienienia nagłówka tematu na forum bo "Rejestrowanie Bractwa" trochę nie pasuje do prowadzonej tu konwersacji.


Bo żyć wiecznie będą ci, którzy umrą w chwale...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
kalavun ibn ajjub
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 15/08/2006 09:14
Helgrind-twój bełkot, pomijając zupełny chaos w pisowni, ***** znaczy i ***** można się z niego dowiedzieć.Mam cię w mojej *****.
Zbyszko-nareszcie się obudziłeś.
Każde bractwo odtwarza swój okres historyczny i obszar.U ciebie ani to ani to.Wyobrź sobie faceta w czepcu kolczym z przyłbicą, z egipskim miedzianym mieczem, stygijską piką, eskimoskim łukiem, w dreughowym kirysie, rzymskich butach, indorilliańskich nagolennikach, norskich futrzanych nagolennikach, jeszcze z upiorną opoką na łapce i on wam jak najbardziej pasuje

Edytowane przez kalavun ibn ajjub dnia 15/08/2006 09:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
kalavun ibn ajjub
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 15/08/2006 11:33
nowa myśl
Jakie "Specjalne prawa" sobie przypisuję??Jak cię dyskryminuję??To ty, 15 latku,ciągłe mnie atakujesz, a ja coraz niechętniejodPOwiadam.słyszysz, co powiedział Zyszko?Przecież to twój guru, odkąd Kwaśniewskiego nie stało, więc się go słuchaj.
Jaką to namiastka wolności panuje w tym kraju?
czy na kązdym skrzyżowaniu stoi szubienica z wiszącą komunistyczną k..., czyli TW
czy idiotę Wojewódzkiego chłoszczą publicznie moherowe babcie?
Czy nieznalska płonie na stosie?
czy uczestników manifestacji antyGiertychowskich spotkały JAKIEKOLWIEK represje??
smileysmiley

Nie! to odpowiedź na każde z tych retorycznych pytań
Czy ignoruję twoje posty, choć są po****ne jeśli chodzi o treść merytoryczną?
ogółem:

Edytowane przez kalavun ibn ajjub dnia 15/08/2006 11:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
Zbyszko
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 15/08/2006 11:36
Nigdy nie będę mieszał epok, bo sam się z tego śmieję. No ale wybacz niektóre żeczy musimy ściągnąć z średniowiecza, choćby wykroje na uniformy. Nie będziemy mieszać epok, ale starać się wykreować zupełnie nowy, indywidualny styl bycia, taką czystą fantasy, czyli fikuśnie powykręcane mieczyki, mistyczne łuki (nie mylić z plastikową tandetą, nie znoszę tego) itp. itd. I będziemy starać się w jak najmniejszym stopniu mieszać do tego historię, tyle że gdzie ja znajdę krój na ciżmy legolasa czy pikowaną skórznię Aragorna, albo jak wykonać topór Gimliego??? Może jacyś maniacy i coś takiego i zamieścili w internecie ale takie rzeczy daleko odbiegają od praktyczności.


Bo żyć wiecznie będą ci, którzy umrą w chwale...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
kalavun ibn ajjub
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 15/08/2006 11:50
Pozdrowienie dla Zbycha!!
Miecz arweny z LOTR to XIXwieczna Bułgarska szabla z rosyjską rękojęścią.A w jakim fantazy celujecie?Tolkien?Howard? Sapkowski??
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
Zbyszko
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 15/08/2006 16:04
Ja bym chciał Pratcheta, ale to by trochę głupio wyglądało smiley. Myślę że coś w stroną Tolkiena, bo to jakby podstawa całej fantasy, głównie na tym opiera się całe wyobrażenie świata fantastyki i większość systemów R.P.G. A co do szabli arweny to się nie przypatrywałem, ale wierzę ci na słowo smiley. Mamy nawet niziołka jeżeli się zgodzi smiley, a nadawałby się idealnie.


Bo żyć wiecznie będą ci, którzy umrą w chwale...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
kalavun ibn ajjub
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 15/08/2006 18:20
"mamy jeżeli się zgodzi"-tzn...
A tolkien rzadko opisywał wygląd broni i zbroi ze swojego świata, jeżeli już to orków
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
Helgrind
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 15/08/2006 18:37
Dobra Kalavun - kończmy tego off topa, jak masz coś do mnie to pisz na gg 7649452, i napisze, tylko jedno - Zbyszko nie jest moim Guru smiley A pewnie by chciał : ) ...

Zbysiu miał na mysli to, że mamy "niziołka", i on zainteresuje sie stosowaniem tejże szabli smiley ...


A co do "naszej" fantastyki to mysle, że miszamy tu różne, ale ogólnie - Zbysiu wnosi Tolkiena, ja wnosze wszelakie pomysły z mang, i anime ...
może też troche Sapkowskiego u nas widac, ale mało ...

A co do broni i zbroi to mozemy opierac sie na tych jakie były w filmie, przeciez nie chodzi o całkowite odwzorowanie, bo to, jak wspomniał Zbysiu, mogłoby stanowic trudnośc ...


Pyty ...

[img]http://offbeat-zero.net/pulse/sig/Helgrind.png[/img]

Edytowane przez Helgrind dnia 15/08/2006 18:37
7649452 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
kalavun ibn ajjub
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:4
Dodane dnia 15/08/2006 20:05
b]
Helgrind napisał/a:[/b]
Dobra Kalavun - kończmy tego off topa, jak masz coś do mnie to pisz na gg 7649452, i napisze, tylko jedno - Zbyszko nie jest moim Guru smiley A pewnie by chciał : )
...
ja też bym chciał

Zbysiu miał na mysli to, że mamy "niziołka", i on zainteresuje sie stosowaniem tejże szabli smiley
...
to niech ten Bilbo wpisze w goooooogle "kuźnia rycerska", ta firma ją robi tą szablęę


A
co do "naszej" fantastyki to mysle, że miszamy tu różne, ale ogólnie - Zbysiu wnosi Tolkiena, ja wnosze wszelakie pomysły z mang, i anime ...

w "kuźni" jest też dostępny miecz z "anime" waga 8kg
może też troche Sapkowskiego u nas widac, ale mało ...

mają też tam miecz wiedźmina, tak ładny, że sam chciałem kupić
A co do broni i zbroi to mozemy opierac sie na tych jakie były w filmie, przeciez nie chodzi o całkowite odwzorowanie, bo to, jak wspomniał Zbysiu, mogłoby stanowic trudnośc ...[/

wersja filmowa kłóci się z książką
pozdro dla obu

Edytowane przez kalavun ibn ajjub dnia 15/08/2006 20:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
Helgrind
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 15/08/2006 21:39
Nie mart się, przekażemy mu ...

Jest wiele anime, gdzie miecz nie waży 8 kg ... choc postacie z mang nie maja problemu z władaniem taką bronią smiley ...

Obczaje, i pomyśle czy kupic ...


Hmm to zależy, bo na końcu niektórych wersji są rysunki, a nie wiem czy powstały one na podstawie filmu, czy tez sa odrębnymi fantazjami, czy tez Tolkien je wyrysował ...

Dzięki za kuźnie ...

Pozdro dla Ciebie ...



Pyty ...

[img]http://offbeat-zero.net/pulse/sig/Helgrind.png[/img]
7649452 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rejestrowanie Bractwa...
Andrzej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 15/08/2006 22:14
Człowiek wyjedzie na 4 dni i już rozrabiają. Posypały się ostrzeżenia i zamykam temat (nie chce mi się sprzątać tych bzdur).
Pozdrawiam
Moderator
3968267 http://www.***.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Skocz do Forum:

37005413 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska