www.GazetaRycerska.pl
 Maj 02 2024 21:07:09
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | FORUM OGÓLNE | Ogólne
Autor Konkurs - podsumowanie lub reflekcja
Admin
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 17/07/2006 12:56
Pozwólcie proszę o małą refleksję po tym konkursie. Informacja o konkursie została zamieszczona na naszej stronie oraz na forum Freha. Po ilości odsłonięć stron (na GR ponad 600 razy na Freha ponad 400 razy) z tą informacją można było by spodziewać się pięknej i ciekawej rywalizacji. A tu niespodzianka. Przed końcem pierwszego terminu napisały do mnie jeszcze 3 osoby że chciałyby coś napisać, ale nie wiedzą o czym pisać i czy można przedłużyć termin. Termin został przedłużony o 2 tygodnie. Odzew - 2 zgłoszenia.
Kiedyś miałem bardzo burzliwą rozmowę na łamach Freha na temat nazywania bractw rycerskich mianem bractwa rycerskiego a nie grupy odtwórstwa historycznego. Prawie zostałem "nabity na pal" za to co napisałem. Ale widzę ze wiele się nie myliłem. Przykład jest tu, na tym konkursie. Gdzie, nie patrząc na nagrody, można byłoby zareklamować, opisać, zrobić prawie wszystko co jest związane z propagowaniem idei rycerskiej (ale też uwaga, zostałem pouczony ze nie ma juz w Polsce rycerzy, chyba ze przedstawisz swoje "korzenie i udowodnisz ze pochodzisz z rodziny rycerskiej), ale nie. lepiej się kłócić o nazewnictwo, myśleć jak zarobić na swoich wyrobach, czyli pełna komercjalizacja tego co miało być "zabawą w i z historią".
Szkoda mi tylko tych wszystkich nowych zapaleńców, którzy chcieli by zacząć zabawę w ........ (nie wiem jak juz to nazywać), a na stronie Gazety Rycerskiej jest za mało informacji, a na Freha to już sami profesjonaliści. Czy to że Gazeta nazywa się Rycerska, a członkowie Frehy twierdzą że ta nazwa jest niepoprawna, ma dzielić ludzi o wspólnej pasji?

Mam nadzieje ze przy następnych konkursach będzie lepiej i będzie można pokazać na co stać czytelników Gazety Rycerskiej i Freha
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Konkurs - podsumowanie lub reflekcja
Stanislaw Szal
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 01/10/2006 21:20
Witam!
Chciałbym się dowiedzieć, czy będą organizowane kolejne konkursy? A jeżeli tak, to kiedy będzie kolejny?
Pozdrawiam!


9257316 http://my.opera.com/Stanis%C5%82aw%20Szal/about/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Konkurs - podsumowanie lub reflekcja
Marcinek
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Ostrzeżeń:1
Dodane dnia 01/10/2006 21:45
Gazeta rycerska zaiera materiały o historii, a o rekonstrukcji jest tam niewiele więc nie dziwię sie brakiem zainteresowania.

A co mozna rozumieć poprzez "propagowanie idei rycerskiej"?
www.goods.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

37006664 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska