www.GazetaRycerska.pl
 Maj 09 2024 13:38:04
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | FORUM OGÓLNE | Ubiór
Autor len.
Gryzlej
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 27/01/2012 14:13
czy taki len na koszulę byłby dobry? http://allegro.pl/surowka-len-material-tkanina-angiels-i2027118740.html
10845200 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: len.
RuDy_96
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 27/01/2012 14:55
Sam materiał jako taki na koszulę wydaje się O.K ale czy wymiary w jakich to jest Ci pasują? W dodatku co kawałek są przeszycia(?) albo przyciemnienie nici. Polecam kupić od razu "elegancki" len. Ja mam cieniutki milutki len niebarwiony, co prawda swoje kosztował ale nie mam prawa narzekać, na koszuli do cywila. Swego czasu Różyczka miała fajne materiały nie wiem jak teraz ale myślę że poziom dalej trzymasmiley A cena też jest dobrasmiley http://www.rozyczka.pl/Len-k1-0-3-default.html
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: len.
Matrona
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 27/01/2012 20:58
Ciężko ugryźć takie wymiary. Albo taka koszula będzie za krótka albo za wąska. Tak czy siak, trzeba by pozszywać kawałki, co nie będzie zbyt elegancko wyglądało. W średniowieczu zresztą szyto z tego co się miało, więc koszule z kawałków pewnie też występowały (mam na myśli niższe warstwy społeczne) smiley


"Jeśli język potrafiłby ciąć z jakiegoś powodu, tak jak potrafi to robić miecz, martwych byłaby nieskończona ilość."
Filippo Vadi
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: len.
RuDy_96
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 28/01/2012 20:45
A tak wgl. to nie radze szukać na allegro. Ceny wcale nie są wiele niższe a jakość wyrobu wręcz przeciwnie jest niższa i to sporo...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:

37043438 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska