www.GazetaRycerska.pl
 Kwiecień 20 2024 11:01:28
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
MyViMu.com
Pokaż swoją kolekcję w MyViMu.com
Nawigacja
Główna
  Strona główna
  Artykuły
  Galeria
  Galeria Użytkowników
  Forum
  Księgarnia Rycerska
  Linki
  Kontakt

Archiwum Gazety
  Wszystkie numery

Chwarszczany
  Projekt Chwarszczany

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 3,879
Najnowszy Użytkownik: Drengr
Zobacz Temat
www.GazetaRycerska.pl | FORUM OGÓLNE | Uzbrojenie
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Proca sznurkowa
przemas
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 13/10/2008 18:32
http://slinging.org/index.php?page=sling-ranges


Za***iaszcza stronka, ciekawe, czy maja jeszcze filmiki ze strzelaniem z drzewcówki.
Ad rem: pełen szacunek dla panów z tabelki.
Zwróciłem uwage na jeden szczegół: najdalsze strały w rubryce "ammo"czesto mają wpisane "egg". Czyzby zatem nie tylko cięzar, ale i kształt miał znaczenie?

I druga sprawa: może podyskutujemy o dopuszczalności procy na imprezach ruchu-ruchu? na razie jest z tym raczej słabo, jako powód podawane jest BHP (Bezpieczenstwo i Higiena Pokazu).
pozdrawiam
P

Edytowane przez przemas dnia 13/10/2008 18:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Proca sznurkowa
Teodor
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 14/10/2008 09:52
przemas napisał/a:
http://slinging.org/index.php?page=sling-ranges


Za***iaszcza stronka, ciekawe, czy maja jeszcze filmiki ze strzelaniem z drzewcówki.
Ad rem: pełen szacunek dla panów z tabelki.
Zwróciłem uwage na jeden szczegół: najdalsze strały w rubryce "ammo"czesto mają wpisane "egg". Czyzby zatem nie tylko cięzar, ale i kształt miał znaczenie?

I druga sprawa: może podyskutujemy o dopuszczalności procy na imprezach ruchu-ruchu? na razie jest z tym raczej słabo, jako powód podawane jest BHP (Bezpieczenstwo i Higiena Pokazu).
pozdrawiam
P

Kształt jest istotny - aerodynamika.
Co do proc na imprezach, to ja co roku dopuszczam na tych co organizuję, tak samo jak moi znajomi. Imprezy do 80-90 osób, ale procarzy jest conajmniej kilku zawsze, przeważnie ze sznurkowymi. Pociskami są przeważnie zabarwione piłki tenisowe.
4150899 www.adiutrix.cba.pl/legio Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Proca sznurkowa
Mamut
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 14/10/2008 17:03
Nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu na imprezach- zwłaszcza, że osłaniamy się pawężami które zasłaniają nas właściwie od kolana aż po wizurę. Warto coś takiego wypróbować...
1199819 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Proca sznurkowa
wojtas11_1997
Użytkownik

Avatar Użytkownika
Dodane dnia 07/09/2012 15:40
Witajcie,
jestem zafascynowany działaniem procy sznurkowej i chcę nauczyć się z niej korzystać. Jestem początkujący i przede mną wiele ciężkiej pracy. Mam pytanie do Ciebie, Teodor, gdzie i kiedy organizujesz imprezy dla procarzy? Chętnie podpatrzyłbym ich technikę. Napisz proszę na mojego maila: bonifacy.gerwazowski@onet.pl. Z góry dziękismiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:

36885237 Unikalnych wizyt
Powered by PHP-Fusion and eXtreme Fusion © 2005
Strona Główna ¦ Forum ¦ Artykuły ¦ Galeria ¦ Gazeta Rycerska ¦ Spis ¦ Chwarszczany
Odkrywca ¦ Księgarnia Rycerska