książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria odkryj historię
Okres historyczny przekrojowe
Zakazana historia Atlantydy

Zakazana historia Atlantydy

Kenyon J. D. Amber
Rok wydania: 2023
ISBN: 978-83-241-8132-2

Oprawa: miękka
Ilość stron: 408
Wymiary: 170 x 240

Dostępność: Na półce

51.00 zł


CO UKRYWA OFICJALNA NAUKA, UZNAJĄC ATLANTYDĘ ZA MIT.

Najnowsza książka autora „Zakazanej historii ludzkości” rzuca nowe wyzwanie oficjalnej nauce i nowe światło na początki naszej cywilizacji.

Atlantyda nie tylko istniała, ale miała i ma bezpośredni wpływ na rozwój ludzkości!

W "Zakazanej historii Atlantydy" J. DOUGLAS KENYON bada odwieczny mit zapomnianego źródła cywilizacji i przedstawia liczne fizyczne i duchowe dowody istnienia wielkiej kultury, która uległa zagładzie pod koniec ostatniej epoki lodowcowej. Opisuje również zjawisko zbiorowej amnezji, które wymazało ją z pamięci planety. Pokazuje, jak echa starożytnej katastrofy wciąż nawiedzają współczesną cywilizację.

Kenyon analizuje relacje na temat Atlantydy i starożytnego Armagedonu zawarte w Biblii, zaawansowaną technologię epoki kamienia, której przykłady znaleziono w Göbekli Tepe, prawdę o Wyspie Wielkanocnej, zabytki z okresu Zep Tepi w Egipcie, tajemnice Zatoki Kambajskiej i zagadki ukryte pod lodem Antarktydy. Studiuje zawarte w naszym DNA dowody na to, że ludzkość miała wystarczająco dużo czasu, aby rozwinąć cywilizację więcej niż raz.

Cywilizacja Homo sapiens jest o pół miliona lat starsza niż sądzi oficjalna nauka. Przed współczesną cywilizacją istniało prawdopodobnie wiele kultur o wysokim poziomie, w tym Atlantyda. Sala zapisów pod posągiem Wielkiego Sfinksa kryje tajemnicę zagłady Atlantydy. Antarktyda była wolna od lodu zaledwie 6000 lat temu. Niektórzy uważają ten kontynent za zaginioną Atlantydę.

Nikt jeszcze przed Kenyonem nie ujawnił tylu śladów Atlantydy i jej wpływu na współczesny świat.

Pozostałe tomy serii wybitnego kontrowersyjnego badacza zagadek prehistorii i współczesności ujawniają, jak oficjalna nauka fałszuje prawdziwe początki naszej cywilizacji ("Zakazana historia ludzkości"), co zataja, przemilcza i odrzuca: od archeologii przez medycynę, po fizykę i astronomię ("Zakazana nauka") oraz jak Kościół ukrywa niezgodne z doktryną fakty ("Zakazane religie").Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania